Het Team

Hieronder ziet u het team van De Wegwijzer.

Albert van der Blom

Astrid Groeneveld

Intern begeleider groep 1 t/m 8 Coördinator bovenbouw
a.groeneveld@smdb-lunteren.nl

Christa van Harn

Leerkracht groep 3 Coördinator onderbouw
c.vanharn@smdb-lunteren.nl

Ada Goossen

Leerkracht groep 1-2 (Elmer)
a.goossen@smdb-lunteren.nl

Dianne Plug

Leerkracht groep 1-2 (Vissen)
d.vansteenbeek@smdb-lunteren.nl

Jetty Westerink

Leerkracht groep 3
j.westerink@smdb-lunteren.nl

Ineke Merison

Leerkracht groep 4
i.merison@smdb-lunteren.nl

Sanneke Doornenbal

Leerkracht groep 4
s.doornenbal@smdb-lunteren.nl

Lydia Budding

Leerkracht groep 5
l.budding@smdb-lunteren.nl

Ina Schimmel

Leerkracht groep 5
i.schimmel@smdb-lunteren.nl

Hendrik Vlastuin

Leerkracht groep 6
h.vlastuin@smdb-lunteren.nl
aanwezig op: maandag - donderdag

Alianne van de Kieft

Leerkracht groep 7
a.vandekieft@smdb-lunteren.nl

Klazien Beukhof

Leerkracht groep 7
k.beukhof@smdb-lunteren.nl

Esther van den Ham

Leerkracht groep 8
e.vandenham@smdb-lunteren.nl

Marjan van den Berkt

Leerkracht groep 8
m.vandenberkt@smdb-lunteren.nl

Walenka Jansen

Kathelijne Russcher

Gijs Harthoorn

Heidi van de Wind

Onderwijsassistent
h.vandewind@smdb-lunteren.nl

Op zoek naar een baan in het onderwijs?

Kijk voor actuele vacatures op de website van onze vereniging.