Het Team

Hieronder ziet u het kleurrijke team van De Wegwijzer.

Albert van der Blom

Directeur ( vast aanwezig op ma, woe en vrij)
aj.vanderblom@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Christa van Harn

Leerkracht 1/2 (Elmergroep) + onderbouwcoördinator
c.vanharn@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di en do

Astrid Groeneveld

Intern begeleider groep 1 t/m 8 + bovenbouwcoördinator
a.groeneveld@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di, do en vrij

Henrike van den Berg

Leerkracht groep 1/2 (Vissengroep)
h.vandenberg@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Jetty Westerink

Leerkracht groep 1/2 (Elmer)
j.westerink@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe, do en vrij

Lydia Budding

Leerkracht groep 1/2 (Vissengroep)
l.budding@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Mariëlle Mak

Leerkracht groep 3
m.mak@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe

Dianne Plug

Leerkracht groep 3 en 4
d.plug@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en di

Corien de Bruin

Leerkracht groep 4
c.debruin@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Anne-Jeth van de Haar

Leerkracht groep 5
aj.vandehaar@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma + di

Jolein van den Broek

Leerkracht groep 5
aj.vandenbroek@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Arno Oskamp

Leerkracht groep 6
a.oskamp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Nathan van den Brink

Leerkracht groep 6
n.vandenbrink@smdb-lunteren.nl

Lianne van Manen

Sarah Kooij

Leerkracht groep 7
s.kooij@smdb-lunteren.nl

Cora van Maanen

Leerkracht groep 7
c.vanmaanen@smdb-lunteren.nl

Heidi Verwoert

Hendrik Vlastuin

Leerkracht groep 8
h.vlastuin@smdb-lunteren.nl
aanwezig op: ma t/m vrij

Esther van Grootheest

Leerkracht groep 8
e.vangrootheest@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en di

Colinda Evers

leerkracht Plusklas Vereniging (di en vrij)
c.evers@smdb-lunteren.nl

Ivonne van Middendorp

Onderwijsassistent
i.vanmiddendorp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Anita Groeneveld

Pedagogisch medewerker
a.vanderwerf@smdb-lunteren.nl
Aanwezig: ma en do; Naschoolse Opvang op maandag

Ella Marchal

Pedagogisch medewerker BSO
e.marchal@smdb-lunteren.nl
Naschoolse Opvang op Maandag

Mandy Buitink

Pedagogisch medewerker BSO
m.buitink@smdb-lunteren.nl
Naschoolse Opvang op dinsdag

Hetty Zegelaar

Pedagogisch medewerker BSO
h.zeggelaar@smdb-lunteren.nl
Voorschoolse Opvang: ma - vrij en Naschoolse Opvang op donderdag

Gijs Harthoorn

conciërge
concierge@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe en do

Kathelijne Russcher

ICT-er
k.russcher@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma (om de week)

Henk van Ravenswaaij

Stafmedewerker facilitair (vereniging)
h.vanravenswaaij@smdb-lunteren.nl

Op zoek naar een baan in het onderwijs?

Houd de vacatures op onze verenigingswebsite goed in de gaten.

Een ‘open’ sollicitatiebrief kan gestuurd worden naar aj.vanderblom@smdb-lunteren.nl