Het Team

Hieronder ziet u het kleurrijke team van De Wegwijzer.

Albert van der Blom

Directeur ( vast aanwezig op ma, woe en vrij)
aj.vanderblom@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Christa van Harn

Leerkracht + onderbouwcoördinator
c.vanharn@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di, do en vrij

Astrid Groeneveld

Intern begeleider groep 1 t/m 8 + bovenbouwcoördinator
a.groeneveld@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di, do en vrij

Henrike van den Berg

Leerkracht groep 1/2 (Vissengroep)
h.vandenberg@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Ada Goossen

Leerkracht groep 1-2 (Elmer)
a.goossen@smdb-lunteren.nl
aanwezig op: ma t/m woe

Lydia Budding

Leerkracht groep 1/2 (Elmer)
l.budding@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe - vrij

Jetty Westerink

Leerkracht groep 3
j.westerink@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe, do en vrij

Mariëlle Mak

Leerkracht groep 3 en 7
m.mak@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - woe (3) en do (7)

Jolein van den Broek

Leerkracht groep 4
aj.vandenbroek@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Sanneke Doornenbal

Leerkracht groep 5 + vertrouwenspersoon
s.doornenbal@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma, di, do en vrij

Lianne van Manen

Leerkracht groep 5
l.vanmanen@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Anne-Jeth van de Haar

Leerkracht groep 6
aj.vandehaar@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma + di

Heidi Verwoert

Leerkracht groep 6
h.verwoert@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Hendrik Vlastuin

Leerkracht groep 7
h.vlastuin@smdb-lunteren.nl
aanwezig op: ma t/m vrij

Esther van Grootheest

Leerkracht groep 8
e.vangrootheest@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma en di

Arno Oskamp

Leerkracht groep 8
a.oskamp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di - vrij

Cora van Maanen

Dianne Plug

Ivonne van Middendorp

Onderwijsassistent
i.vanmiddendorp@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma - vrij

Anita Groeneveld

Pedagogisch medewerker
a.vanderwerf@smdb-lunteren.nl
Aanwezig: ma en do; Naschoolse Opvang op maandag

Ella Marchal

Pedagogisch medewerker BSO
e.marchal@smdb-lunteren.nl
Naschoolse Opvang op Maandag

Mandy Buitink

Pedagogisch medewerker BSO
m.buitink@smdb-lunteren.nl
Naschoolse Opvang op dinsdag

Hetty Zegelaar

Pedagogisch medewerker BSO
h.zeggelaar@smdb-lunteren.nl
Voorschoolse Opvang: ma - vrij en Naschoolse Opvang op donderdag

Anne den Braber

Pedagogisch medewerker BSO
a.denbraber@smdb-lunteren.nl
Naschoolse Opvang op vrijdag

Walenka Jansen

secretaresse
secretaressewegwijzer@smdb-lunteren.nl
aanwezig: di en do

Gijs Harthoorn

conciërge
concierge@smdb-lunteren.nl
aanwezig: woe en do

Kathelijne Russcher

ICT-er
k.russcher@smdb-lunteren.nl
aanwezig: ma (om de week)

Henk van Ravenswaaij

Facilitair manager vereniging + vertrouwenspersoon vereniging
h.vanravenswaaij@smdb-lunteren.nl

Op zoek naar een baan in het onderwijs?

Houd de vacatures op onze verenigingswebsite goed in de gaten.

Een ‘open’ sollicitatiebrief kan gestuurd worden naar aj.vanderblom@smdb-lunteren.nl